in

Vliegtuig landt na vlucht van dertien uur op zelfde luchthaven vanwaar het vertrok

Een vliegtuig dat vrijdag vanuit Dubai richting Auckland was vertrokken, moest halverwege de vlucht omkeren vanwege slecht weer. De bestemming was door zware regenval niet te bereiken. De passagiers waren zo na een vlucht van dertien uur weer terug bij af, schrijft Sky News.

Lees ook
Praat jij ook teveel? Dit ‘slotje’ houdt je tanden stevig op elkaar

Het vliegtuig vertrok vrijdag vanuit Dubai en was op weg naar de Nieuw-Zeelandse stad Auckland. De twee steden liggen hemelsbreed ruim 14.000 kilometer uit elkaar. Halverwege de vlucht sloot Auckland zijn vliegveld vanwege zware regenval en overstromingen.

Lees ook
Last van een dubbele kin? Met deze oefeningen ben je er zo vanaf en je kunt ze overal doen!

In de stad viel vrijdag evenveel regen als normaal gesproken in een maand. Op beelden op sociale media is te zien dat het vliegveld blank staat. Daarom zijn alle vluchten vanuit het buitenland tot zondag geschrapt.

Lees ook
Iemands moeder heeft 4 zonen: Noord, West en Oost. Wat is de naam van de vierde zoon.

De vlucht van luchtvaartmaatschappij Emirates vloog op dat moment boven de Indische Oceaan en kon niet terecht op een andere luchthaven. De piloten hadden geen andere keus dan terug te vliegen naar Dubai en daar te landen.

Ook andere vluchten richting Auckland moesten terug. Een vliegtuig dat vanuit Texas richting de Nieuw-Zeelandse stad was vertrokken, kwam na een vlucht van tien uur weer aan op de locatie van vertrek.

Lees ook
Oma neemt foto van haar kleinkindjes, vijf minuten later is het meisje overleden

De luchthaven van Auckland heeft de passagiers zijn verontschuldigingen aangeboden voor het ongemak, maar hoopt op begrip. De gedupeerden kunnen in de meeste gevallen hun vlucht kosteloos omboeken.

Heftig: Amanda (51) opgenomen in ziekenhuis nadat hond op haar hoofd poept terwijl ze slaapt

Slecht nieuws voor kale mannen: vrouwen vinden jullie erg onaantrekkelijk