in

Hondenverkrachter actief in Nederland: Meerdere honden verkracht

Een 40-jarige IJsselsteiner is zaterdag aangehouden omdat hij twee honden gedood zou hebben en gedumpt in het Amsterdam-Rijnkanaal bij Utrecht.

De politie onderzoekt tevens verdachtmaking op internet dat de man de honden s*ksueel mis bruikt zou hebben.

Lees ook
De glitter balzak is de nieuwste trend voor honden en waarom niet?

De IJsselsteiner zit vast en wordt volgens een politiewoordvoerder onderzocht door de crisisdienst.

De man heeft niet direct bekend, maar zijn antwoorden waren voor de politie aanleiding hem vast te houden vanwege het zonder noodzaak doden van dieren.

Lees ook
Schoonmaakster komt in haar blootje kuisen bij je thuis: “Kijken mag, aankomen niet”

Afgelopen dinsdag en eind januari haalde medewerker van de Utrechtse dierenambulance Marcel Hazenkamp een dode hond uit het Amsterdam-Rijnkanaal.

De dieren bleken gechipt. ‘Daarmee zijn we op zoek gegaan naar de eigenaar. Via via kwamen we bij een organisatie die dieren opvangt en onderbrengt. Beide honden bleken daar geweest te zijn. Dan is één en één twee.’

Lees ook
Leergierige jongen wil weten of ijzer aan zijn buik kan ‘plakken’, slikt 54 magneetjes in

Deze organisatie wist de dieren te koppelen aan de man uit IJsselstein. Medewerkers daarvan hebben vervolgens bij de politie aangifte gedaan.

Op internet circuleren intussen doodsbedreigingen aan het adres van de IJsselsteiner, waarbij ook naamgenoten op de korrel genomen worden.

Lees ook
Elma (64) moet rond komen van 5 euro per week: "Op deze manier weet ik niet of ik 65 ga halen"

Bewezen: vrouwen met een dikke achterwerk krijgen slimmere kinderen

Deze zussen zijn de oudste sekswerkers in Amsterdam en ze hebben 335.000 mannen geplezierd