in

Naakte man plundert container op zoek naar frikandellen

Tijdens een controle in het Friese plaatsje Gytsjerk kwam de politie een opmerkelijke dief tegen. In een container, gelegen naast een snackbar, was een naakte man opzoek naar frikandellen!

Lees ook
Vrouw houdt straat met luide scheten via megafoon wakker: buren ontvluchten huis

Het begon allemaal toen de dienstdoende politie een melding kreeg van een brandstofdief. Een verdachte werd opgepakt maar de tweede ontsprong de dans.

Lees ook
Stiletto’s voor mannen: Bij wie zou dit goed staan?

De politie bleef patrouilleren totdat de naakte frikandellenliefhebber plots op dook. De politie scheen het schouwspel met een zaklamp bij en besloot tot arrestatie van de plunderende man over te gaan. Maar dit ging niet zonder slag of stoot.

Lees ook
Irriteer jij je aan mensen die luidruchtig kauwen? Dan heb jij een psychiatrische stoornis

De naakte man ging er als een haas vandoor. Eenmaal gepakt werd er nog wat met de naakte man gestoeid voordat hij in de boeien kon worden geslagen.

Het bleek om een 60 jarige man te gaan. De man werd naar het politiebureau gebracht voor verdere ondervraging.

Lees ook
Ariana 18 is bloedmooi, maar meer behaard dan de meeste mannen

Meisje (12) gestorven als gevolg van luizenplaag – Ouders grepen bewust niet in!

Moeder (32) ’lokt voetballende jongens naar binnen en geeft ze allemaal een beurt