in

Meisje (18) dood na drugs op festival

Een 18-jarig meisje is gisteravond overleden bij een muziekfestival in het Noord-Brabantse Haaren. Ze was rond 20.00 uur onwel geraakt en werd nog gereanimeerd, maar hulp mocht niet meer baten.

Lees ook
Lichaam van Britta Cloetens teruggevonden, bijna 12 jaar na haar verdwijning

Meisje (18) tijdens festival vermoedelijk door drugsgebruik overleden
Het incident gebeurde bij het hardstylefestival Rebillion. Het is nog onduidelijk waaraan de vrouw is overleden. De politie stelt een onderzoek in.

Lees ook
Vader doodt zijn dochtertjes Maud 8 jaar en Ona 5 jaar

De organisatie van Rebillion laat weten ‘enorm aangeslagen’ te zijn. “Een dag vol plezier, vermaak en saamhorigheid krijgt hierdoor een gitzwart randje. We leven mee met de familie, vrienden en andere nabestaanden en wensen hen veel sterkte toe.”

Lees ook
Familiedrama bij koppel vijftigers: vrouw geeft toe dat ze haar man verstikte met een kussen

Vader doodt zijn dochtertjes Maud 8 jaar en Ona 5 jaar

Vader redt meisje van messentrekker jaar nadat zoon (14) werd doodgestoken: “Sinds ik mijn zoon verloor, heb ik geen angst meer”