in

Jongen (13) steelt auto van opa en is sindsdien spoorloos

Afgelopen weekend is een dertienjarige jongen er met de auto van zijn opa vandaar gegaan in Glienicke nabij Berlijn. De tiener is sindsdien spoorloos.

Lees ook
Arts onderschat gevaar ingeslikte batterij, met fataal gevolg

De jongen bezocht zondag zijn grootouders. Rond het middaguur stapte hij in de auto van zijn grootvader en reed er mee weg.

Lees ook
Grootste snurker uit Nederland snurkt 85 decibel - Ken jij iemand die dat beter kan?

Volgens een politiewoordvoerder hebben verschillende aanwijzingen over de mogelijke verblijfplaats van de vermiste kleinzoon tot nu toe niets opgeleverd. Er is helemaal geen spoor van de 13-jarige jongen of opa’s auto.

Lees ook
Deze vrouw at 5 jaar lang slechts één snee brood per dag – maar kijk haar nu eens

Hussein (20) die in problemen kwam in zee is deze nacht overleden: “Zijn vrienden probeerden hem nog te redden”

Basisschoolleraar Bas G. uit Vlijmen maakte al zes jaar kinderporno, ook verdacht van seks met minderjarige